یکشنبه بیست و هشتم آبان ۱۳۹۱

نقش یهود (صهیونیسم) در واقعه کربلا

بروید حسین را بکشید و فرزندش که نامش علی است

صهیونیسم و فرقه انسان های شیطان پرست که با اولین انسانی که به امر شیطان گوش فراخواند و توبه نکرد یعنی قابیل آغاز شد، در طول تاریخ همواره برای برقراری اهداف شیطان در زمین، یعنی منحرف کردن بیشترین تعداد انسان ممکن از مسیر خداوند فعال بوده اند، و بزرگترین دشمن شیطان و کسی که او را گردن خواهد زد، یعنی مهدی موعود (عج) اصلی ترین مانع در مسیر اهداف شیطان می باشد، بنابراین سلسله شیطان و یاران انسانی او، همواره تلاش کرده اند که از هر مرحله ای که ممکن است نسل موعود را قطع نمایند، چه بلاهایی که بر سر عبدالله (پدر پیامبر) آورند، از زمان به دنیا آمدن پیامبر همواره در حال رهگیری برای قتل او بودند و مانع ولایت علی (ع) بعد از پیامبر شدند، در حالی که این قضیه کاملا برای همه واضح بود، در سپاه امام حسن (ع) بودند، در واقعه عاشورا هم بودند......

یزید لعن الله علیه و آبائه، جرأت کشتن امام حسین (ع) را نداشت (ما بهش میگیم جرأت، نمیدونم شما چی میگید!) اما سلسله شیطان فرمان قتل داده بود، بکشید، حسین را بکشید و پسرش که نامش علی است!

چون میدانستند که امامان بعد چه کسانی اند، حتی مهدی (عج) را هم از همان ابتدا میشناختند، پیامبر را آنطور می شناختند که مادر فرزندش را....

«الَّذِینَ آتَیْنَاهُمُ الْکِتَابَ یَعْرِفُونَهُ کَمَا یَعْرِفُونَ أَبْنَاءهُمْ وَإِنَّ فَرِیقاً مِّنْهُمْ لَیَکْتُمُونَ الْحَقَّ وَهُمْ یَعْلَمُونَ؛ کسانی که به ایشان کتاب [آسمانی] داده‏ایم همان گونه که پسران خود را می‏شناسند، او [= محمّد] را می‏شناسند و مسلّماً گروهی از ایشان حقیقت را نهفته می‏دارند و خودشان [هم] می‏دانند.» سوره بقره (2)، آیه 146.

بروید حسین را بکشید و فرزندش که نامش علی است

رفتند و کشتند.... حسین را سر بریدند علی اکبر را سر بریدند... به علی اصغر هم رحم نکردند....

اما خداوند یک علی اوسط نگاه داشت، امام حسین (ع) نام همه پسرانش را علی گذاشته بود تا بتواند یکی را زنده نگاه دارد برای سلسله امامت

اما سپاهیان یزید، طبق فرمان عمل نکردند و در بهترین گلوگاه که شیطان می توانست سلسله مهدویت را قطع نماید، یک علی جای گذاشتند........

امام سجاد تنها علی باقی مانده از کربلا بود

در همین موضوع سخنرانی استاد شفیعی سروستانی و حجت الاسلام منصوری دامغانی رو بخونید و فایل اونها رو دریافت کنید و بشونید، سخنرانی استاد شفیعی (که تا الان گوش کردم) بسیار زیباست

از اینجا

=============================

“نقش یهود در واقعه خونین کربلا”، در شصت وهفتمین نشست از سلسله نشست های ماهانه فرهنگ مهدوی بررسی شد.

در این نشست که با استقبال جمع بزرگی ازخانواده موعودی روبه رو شد، در ابتدا اسماعیل شفیعی سروستانی مدیرمسئول موسسه فرهنگی موعود با عرض تسلیت فرارسیدن محرم الحرام وعزای حسینی به حاضران بیان کرد:

 

مناسبت های مختلف مذهبی یک از پی دیگری می ایند و می گذرند، اما معمولا در خصوص این مناسبت ها غفلت صورت می گیرد. نسبت میان این ایام ویژه مانند رمضان، قربان، غدیر و محرم و...شناسایی وکشف نمی شود .هریک جدا ازهم فرض می شود وتنها به بزرگداشت انها مشغول شده به سورویاسوگ می نشینیم .و همین امر باعث بروز انفعال وگم کردن زنجیره حوادث می شود.

 


وی افزود: علت اصلی انفعال ما مسلمانان به این برمی گردد که از "تقدیر کلی و نقشه الهی" درباره آمد و شد انسان در زمین بی خبریم، یا درباره آن سکوت می کنیم و این غفلتِ مردم ناشی از غفلتِ صاحبان قلم و وعظ وخطابه نیز هست. به همین دلیل عموم مردم بدون اینکه متوجه ومتذکر مسیر اصلی شوند فقط درگیر صورت حوادث می شوند و با ایمانی سطحی از دنیا می روند. در حالی که بر اساس روایات نقشه وتقدیرکلی الهی معلوم شده وبه همراه میراث همه انبیاء واوصیاء الهی دست به دست منتقل شده است تا به دست پیامبر آخرین که کامل کننده دین است رسیده. و در نهایت باواسطه وازمسیر اوصیای الهی به آخرین وصی پیامبر اخرالزمان که برپا کننده حکومت جهانی صالحان است می رسد.

 

شفیعی سروستانی که سالها سابقه پژوهش با موضوع مهدویت و دشمن شناسی را دارد، با تاکید بر این نکته که درواقع موسس دین اسلام حضرت ابراهیم خلیل الرحمان - علیه السلام- می باشد.درگام دوم بابعثت نبی اکرم صلی الله علیه واله اسلام تمام قد شکوفا وبه ظهور رسید.

شفیعی سروستانی افزود: در زمان حضرت ابراهیم علیه السلام نقشه کلی الهی درباره اینده بشریت تا فصل ظهوروتاسیس دولت جهانی  صالحان بیان شد و با چند عمل وحرکت پایه های اولیه ان بنا نهاده شدوبه یادگار ماند اما درهمین مقطع ازتاریخ با دسیسه وتحریف یهود روبروشد.

ماجرای ذبح حضرت اسماعیل یک نقطه کلیدی در شناسایی و تحلیل وضع گذشته وموجود است. اما یهود با هدف منحرف کردن این نقشه کلی الهی، موضوع ذبح راازجناب اسماعیل به حضرت اسحاق (ع) منتسب کردند.

نکته دوم این است که واقعه ذبح به استناد منابع ومتون  درمنا ودرسرزمین مکه  رخ می دهد، اما یهود با تحریف این موضوع دوم محل واقعه را در بیت المقدس اعلام کردند.
نکته سوم بازسازی خانه کعبه توسط ابراهیم و اسماعیل (ع) است.ایشان بدین وسیله مرکز دین جهانی را مشخص کردند. اما باز هم یهود باتحریف وقایع وتاریخ ,اورشلیم رامرکز حکومت جهانی معرفی کردند.

 

در آن عصر,حضرت اسماعیل (ع) درمسجدالحرام ودر حجر اسماعیل دفن شدند  تا قطب حکومت جهانی بنی اسماعیلی مشخص شود. اما می بینیم که در گوش نسل در نسل بنی اسراییل خوانده می شود که مرکزحکومت جهانی اورشلیم وقربانگاه معبد سلیمان است.ازاین رو وبه قصد تاسیس حکومت جهانی ظالمانه بنی اسراییلی سعی دربازسازی معبد اورشلیم می شود ومقدمات  نبرد آرمگدون فراهم می اید و سایر مسائلی که امروز مسیحیت و یهودیت صهیونیستی درباره اش تلاش می کنندو بر آن تاکید دارند.

ایشان دربخشی دیگر بیان داشت:
بنی اسرائیل از زمان حضرت عیسی (ع) تا زمان بعثت نبی گرامی اسلام 600 سال فرصت داشتند تا خود را برای استقبال از پیامبر آخرالزمان آماده کنند اما این حسدچرا که تاسیس حکومت جهانی در آخرالزمان توسط بنی اسماعیل منتقل می شود باعث شد تمام قوایشان را برای جلوگیری از تولد پیامبر آخرالزمان وشکل گیری اسلام وموفقیت اوصیای پیامبر اکرم (ص)به کار گیرند.

مدیر مسئول موسسه موعود گفت: آنچه امروز در خاورمیانه، در سوریه و فلسطین شاهد هستیم چیزی جدای از این نقشه ی محرف بنی اسرائیل نیست. بنی اسرائیل سعی می کند با غصب موقعیت ها ی بنی اسماعیل, مسیر تاریخ را عوض کنند و از غفلت های مسلمانان در برهه های مختلف تاریخ نهایت بهره را ببرند.

وی در خاتمه تاکید کرد: اگر عید قربان و غدیر و ایام محرم باعث تذکر نشود و راز شهادت امام حسین (ع) افشا نشود، این مراسم ها چیزی جز استخوان سبک کردن و بیان خواسته های کوچک نیست. در واقعه ی عاشورا یزید اصل نیست. او فقط یک عمله ی ظلمه است و باید دنبال عامل اصلی واقعه عاشورا  گشت وردعمل انان رادرطول تاریخ کشف کرد.

 

در امتداد نشست  حجت‌الاسلام و المسلمین منصوریان دامغانی پژوهشگر تاریخ اسلام سخنرانی فرمودند:

منصوریان دامغانی در ابتدای سخنانش به سه نظر عمده در خصوص نقش یهود در وقایع صدر اسلام اشاره کرد و گفت: عده ای هستند که نقش یهود را در حوادث بی تاثیر می دانند، دسته دوم آنهایی هستند که برای یهود نقش جزئی قائل اند و دسته سوم که بر اساس آیات و روایات ریشه اصلی خیانت ها و جنایت های صدر اسلام را ناشی از انحرافات یهود می دانند.

وی با حائز اهمیت دانستن نقش یهود در حوادث صدر اسلام بیان کرد: برای بررسی این موضوع حداقل 200 جلسه گفتگو لازم است.

این پژوهشگر تاریخ اسلام ادامه داد: از واقعه غدیر خم و بیعت کردن مسلمین با حضرت علی (ع) تا غصب خلافت حدود 70 روز فاصله وجود دارد. معمولا مباحث غصب خلافت محدود می شود به رقابت های قبیله ای و حسادت چند نفر خاص، اما در خصوص جامعه و سکوت آنها چه می توان گفت؟ آیا این انقلاب فکری که در مردم واقع شد بی دلیل بود؟  

وی به واقع  شدنماجرا وفرمان منع حدیث پس از رحلت نبی اسلام اشاره کرد و اظهار داشت: این منع حدیث برای تمامی اشخاص نبود، و کسانی که سوگیری ضد علوی داشتند آزاد بودند. کسانی چون کعب الاحرار و ابوحریره که یهودی الاصل بودند راویان حدیث می شوند و حدود 6000 حدیث از ابوحریره نقل می شود در حالی که بر اساس برخی روایات ابوحریره اصلا پیامبر را درک نکرده بود.

 

وی با اشاره به ریشه دشمنی هابه حدیثی از امام حسین(ع) اشاره کرد و گفت: «در روز عاشورا امام حسین در خطبه ای بیان می دارند: می دانید منشأ این جنگ داخلی چیست؟ می دانید چه کسی شما را وادار کرده که این آتش مشتعل را شعله ور کنید؟ کسی که دشمن مشترک من و شماست «و حششتم علینا نار الفتن التی خبأها عدوّکم و عدوّنا»(فرمود: الان شما باد می زنید به آتش فتنه که این آتش را دشمن مشترک من و شما ایجاد کرده.)

منصوریان دامغانی در ادامه گفت: حال این دشمن کیست؟ معمولا دشمن اصلی در ذهن ما یزید ترسیم می شود در حالی که ما در زیارت عاشورا اینگونه می خوانیم: اللهم خص انت اول ظالم باللعن مني و ابدا به اولا ثم الثاني و الثالث و الرابع اللهم العن يزيد خامسا و العن عبيد الله بن زياد وابن مرجانة و عمر بن سعد و ...

اینجاست که می بینیم یزید نفر پنجم لعن است و «اول ظالم» با تمام ظالمان متفاوت است. ما باید به این کلید واژه های قرآنی و ادعیه دقت کنیم.  در زیارت عاشورا ما حدود 30 سلام و 60 لعن داریم و این یعنی اهمیت دشمن شناسی در برابر دوست شناسی. چرا که اگر دشمن را به دوستان نشناسانیم، اتفاقات صدر اسلام تکرار می شود چه بسا که دوستان تبدیل به دشمن شوند.

 

وی افزود: بخش بعدی زیارت عاشورا, تصویر کردن عظمت واقعه عاشوراست و فقره سوم،  لعن است که در آن دشمن شناسی آغاز می شود. در این بخش 4 گروه لعن می شوند:

1- فلعن‌ الله امة‌ اسست‌ اساس‌ الظلم‌ و الجور عليكم‌ اهل‌البيت: امت در لغت عربی به معنی سازمانی است که امام و رهبر دارد. کوفه چون امت نبود و ولایت نداشت، مورد سوء استفاده قرار گرفت و تا آخر تاریخ درمیان هر امتی که ولی و  رهبر نداشته باشد همین اتفاق برایش می افتد.
2-و لعن‌ الله امة‌ دفعتكم‌ عن‌ مقامكم‌ و ازالتكم‌ عن‌ مراتبكم‌ الّتي‌ رتبكم‌ الله فيها
3-و لعن‌ الله امة‌ قتلتكم‌
4- و لعن‌ الله الممهدين‌ لهم‌ بالتمكين‌ من‌ قتالكم‌
وی همچنین با اشاره به فقره چهارم زیارت عاشورا که شامل لعن شخصیت های حقوقی مثل آل زیاد، آل مروان و... است گفت در این زیارت دشمن لایه لایه معرفی می شود و می بینیم که قاتل امام که شمر است در لایه دهم قرار دارد.

 

وی افزود: در قرآن دشمنان مسلمانان بارها معرفی شده اند. گروه اول مشرکان، گروه دوم منافقان و گروه سوم یهود و نصاری هستند.

اگر دقت کنیم می بینیم که حدود یک ششم از آیات قرآن به بنی اسرائیل اختصاص دارد و این تاکید ناشی از میزان ضربه زننده بودن این دشمن است که باید مورد توجه قرار گیرد. و غفلت اصلی نیز از همین نقطه است. منافقان در واقع پیاده نظام این گروه هستند و در صدر اسلام نیز ضربات اصلی از توطئه های یهود و نصاری به دین وارد شد.
درپایان سخنران محترم با بیان روایاتی ازامام صادق علیه السلام بیان داشت که دست یهود درشهادت امام علی ,امام حسن وامام حسین علیهم السلام محرزاست.

 

در خاتمه این نشست نیز مجری برنامه با اعلام این خبر که صفحه عربی سایت موعود مشغول به کار کرده است و روزانه مقالات و اخبار مرتبط با موضوعات فرهنگی و مهدوی را منتشر می سازد  از علاقمندان دعوت کرد تا با معرفی این سایت در اشاعه فرهنگ مهدوی اهتمام ورزند.

لازم به ذکر است نشست بعدی موعود در تاریخ 30 آذر ماه برگزار خواهد شد ولوح فشرده سخنرانی امروز نیز ارایه می شود؛ ان شاءالله

دانلود : فایل سخنرانی استاد شفیعی سروستانی

دانلود: فایل سخنرانی حجت‌الاسلام منصوری دامغانی

برای دریافت لوح تصویری کامل این نشست با تلفن 88941337-021 دفتر مؤسسه فرهنگی موعود عصر تماس فرمائید

موعود
نوشته شده توسط منتظر الهدی در 12:30 |  لینک ثابت   •